Menu

Złoty Laur Konsumenta 2008

Złoty Laur Konsumenta 2008 dla FERRO

Miło nam poinformować, że firma FERRO została wyróżniona już po raz drugi prestiżową nagrodą Złoty Laur Konsumenta. FERRO pokonało rywali i zdobyło pierwsze miejsce w kategorii Technika Sanitarna potwierdzając pozycję lidera rynku armatury.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni z otrzymanej nagrody - mówi Zbigniew Gonsior Wiceprezes Zarządu ds. Rozwoju Grupy FERRO. Bardzo dziękuję naszym klientom za zaufanie jakim nas obdarzyli. Jest to bardzo ważne wyróżnienie gdyż uwiarygodnia nas jako producenta.

Konkurs Laur Konsumenta to program konsumencki, który pozwala wyłonić marki najwyżej cenione przez Polaków. Respondenci w wypełnianych ankietach oceniają przede wszystkim jakość i gwarancję usług, innowacyjność oraz chęć rekomendacji. Przeprowadzone badania wykazały, że marka FERRO jest dobrze rozpoznawana, budzi pozytywne skojarzenia i jest ona godna polecenia.

Firma FERRO działa od 1992 roku i jest w gronie liderów branży sanitarnej i grzewczej na polskim rynku, a także uznanym producentem na rynkach europejskich. Firma była wielokrotnie nagradzana otrzymując między innymi Złoty Laury Konsumenta i Medale Europejskie oraz może również poszczycić się znalezieniem w prestiżowym gronie Gazel Biznesu.

Laur konsumenta 2008