Menu

Złoty Instalator 2009

Złoty Instalator 2009

11 września 2009 Sąd Konkursowy jesiennej edycji Konkursu o Złotego Instalatora 2009 przyznał statuetkę „Złotego Instalatora” firmie FERRO S.A.

Firma została uhonorowana tym zaszczytnym wyróżnieniem - jednym z najważniejszych dla branży instalacyjnej - za zestaw wymiennikowo - pompowy do instalacji ogrzewczych mieszanych. Zestaw jest kompletnym urządzeniem gotowym do podłączenia i oddzielenia obiegów c.o. zawierających źródło ciepła pracujące w układzie otwartym i źródło ciepła pracujące w układzie zamkniętym. Urządzenie to jest również przystosowane do współpracy z instalacjami solarnymi, dzięki czemu umożliwia efektywną wymianę ciepła pomiędzy dwoma czynnikami.

Innowacyjne rozwiązania instalacji grzewczych, oszczędność czasu i usprawnienie pracy instalatora, gwarancja niezawodności i bezpieczeństwa dla odbiorcy końcowego - to tylko niektóre z parametrów uzasadniające przyznanie wyróżnienia.

Organizatorami konkursu są Instalator Polski Sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Polski Instalator” oraz Polska Korporacja Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji.

Zdjęcie "Złoty Instalator 2009": pobierz plik w formacie JPG (446KB)