Menu

Rekomendacja Dobry Wzór 2015

Rekomendacja Dobry Wzór 2015

28 lipca 2015

Z radością informujemy, iż bateria umywalkowa Cassino VerdeLine Plus zdobyła rekomendację  Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Eksperci docenili projekt oraz wysokie walory użytkowe baterii przyznając firmie FERRO prawo do używania znaku „Produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2015”.  

Cassino VerdeLine Plus należy do linii ekologicznych baterii oszczędzających wodę, a tym samym koszty jej zużycia. Wyposażona została w innowacyjne komponenty umożliwiające ograniczenie zużycia wody o ponad 50%: regulator ceramiczny z ogranicznikiem przepływu i systemem kontroli ciepłej wody i perlator z systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego easy clean, który dodatkowo posiada regulację kierunku strumienia wody.

Konkurs Dobry Wzór organizowany jest od 1993 roku. Konkurują w nim ze sobą produkty wskazane przez jedyny w kraju, niezależny monitoring wzorniczy rynku. O najwyższe wyróżnienie – Dobry Wzór ubiegają się producenci, dystrybutorzy, usługodawcy i studia projektowe, których produkty i usługi zostały rekomendowane przez ekspertów Instytutu jako spełniające wymogi dobrego wzornictwa.