Menu

Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju 2010

Krajowi liderzy innowacji i rozwoju 2010

2 grudnia 2010

2 grudnia 2010 roku, w Krakowie, podczas Seminarium „Innowacje bliżej nas” odbył się regionalny finał III edycji Konkursu Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju. FERRO S.A. znalazło się w gronie laureatów otrzymując tytuł „Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju - 2010” w kategorii Innowacyjny produkt za serię baterii VerdeLine. 

 

Innowacyjność technologii VerdeLine polega na wyposażeniu baterii w komponenty służące redukcji zużycia wody w gospodarstwie domowym, aż o 52%, a tym samym ograniczeniu kosztów eksploatacyjnych. Niezwykle wydajne, ekonomiczne i niedrogie baterie Torino, Padwa, Genova i Veneto VerdeLine doskonale sprawdzają się w domowych łazienkach i kuchniach, ale także można je zamontować w obiektach użyteczności publicznej, hotelach, czy pensjonatach.

Organizatorem Konkursu jest Fundacja Innowacji i Rozwoju. Patronami przedsięwzięcia są między innymi: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju 2010