Menu

Regionalni Przedstawiciele Handlowi

Podaj swój kod pocztowy, aby odszukać Przedstawiciela z Twojej miejscowości.
Kod pocztowy:
Musisz podać prawidłowy kod pocztowy!
Region Przedstawiciel Tel./email
1.1 Jakub Szumski +48 784 035 632
jakub.szumski@ferro.pl
1.2 Przemysław Lewiński +48 668 452 092
przemyslaw.lewinski@ferro.pl
1.3 Dawid Ćwiek +48 784 035 675
dawid.cwiek@ferro.pl
1.4 Grzegorz Czekaj +48 784 035 635
grzegorz.czekaj@ferro.pl
1.5 Agnieszka Kolegowicz +48 724 920 095
agnieszka.kolegowicz@ferro.pl
1.6 Adam Włodarczyk +48 668 452 314
adam.wlodarczyk@ferro.pl
Doradca Techniczno-Handlowy ds. Obsługi Instalatorów Andrzej Poznański +48 724 920 054
andrzej.poznanski@ferro.pl
Regionalny Kierownik ds. Inwestycji Andrzej Pająk +48 668 452 296
andrzej.pajak@ferro.pl
Regionalny Kierownik Sprzedaży Krzysztof Lisiecki +48 784 035 633
krzysztof.lisiecki@ferro.pl
2.1 Arkadiusz Jędrzejas +48 668 452 016
arkadiusz.jedrzejas@ferro.pl
2.2 Tomasz Polewka +48 784 035 645
tomasz.polewka@ferro.pl
2.3 Bartłomiej Południak +48 724 920 114
bartlomiej.poludniak@ferro.pl
2.5 Mateusz Madej +48 668 451 972
mateusz.madej@ferro.pl
2.6 Artur Wenger +48 784 035 644
artur.wenger@ferro.pl
Doradca Techniczno-Handlowy ds. Obsługi Instalatorów Tomasz Michalec +48 724 920 098
tomasz.michalec@ferro.pl
Regionalny Kierownik ds. Inwestycji +48 724 920 096
Regionalny Kierownik Sprzedaży Rafał Dolecki +48 784 035 640
rafal.dolecki@ferro.pl
3.1 Janusz Tomaszewski +48 784 035 661
janusz.tomaszewski@ferro.pl
3.2 Grzegorz Koper +48 784 035 654
grzegorz.koper@ferro.pl
3.3 Jacek Sawicki +48 784 035 651
jacek.sawicki@ferro.pl
3.4 Marcin Bysynger +48 724 920 024
marcin.bysynger@ferro.pl
3.5 Sylwester Kozak +48 784 035 690
sylwester.kozak@ferro.pl
3.6 Damian Gajewski +48 784 035 660
damian.gajewski@ferro.pl
Doradca Techniczno-Handlowy ds. Obsługi Instalatorów Rafał Jutrzenka +48 724 270 018
rafal.jutrzenka@ferro.pl
Regionalny Kierownik ds. Inwestycji Marcin Błoch +48 784 035 652
marcin.bloch@ferro.pl
Regionalny Kierownik Sprzedaży Rafal Kuczmaszewski +48 724 920 130
rafal.kuczmaszewski@ferro.pl
4.1 Patryk Dacka +48 784 035 642
patryk.dacka@ferro.pl
4.2 Łukasz Kawalec +48 784 035 665
lukasz.kawalec@ferro.pl
4.3 Jolanta Lipiec +48 784 035 653
jolanta.lipiec@ferro.pl
4.4 Radosław Łosiewicz +48 784 035 590
radoslaw.losiewicz@ferro.pl
Regionalny Kierownik ds. Inwestycji Adam Cabanowski +48 724 920 028
adam.cabanowski@ferro.pl
Regionalny Kierownik Sprzedaży Rafał Ryncewicz +48 784 035 685
rafal.ryncewicz@ferro.pl

Regionalni przedstawiciele handlowi