Menu

Regionalni przedstawiciele handlowi

Podaj swój kod pocztowy, aby odszukać Przedstawiciela z Twojej miejscowości.
Kod pocztowy:
Musisz podać prawidłowy kod pocztowy!
Region Przedstawiciel Tel./email
1.1 Jakub Szumski +48 784 035 632
jakub.szumski@ferro.pl
1.2 Przemysław Lewiński +48 668 452 092
przemyslaw.lewinski@ferro.pl
1.3 Dawid Ćwiek +48 784 035 675
dawid.cwiek@ferro.pl
1.4 Grzegorz Czekaj +48 784 035 635
grzegorz.czekaj@ferro.pl
1.5 Andrzej Pająk +48 668 452 296
andrzej.pajak@ferro.pl
1.6 Michał Bodanko +48 668 452 314
michal.bodanko@ferro.pl
RKS* Krzysztof Lisiecki +48 784 035 633
krzysztof.lisiecki@ferro.pl
2.1 Arkadiusz Jędrzejas +48 668 452 016
arkadiusz.jedrzejas@ferro.pl
2.2 Tomasz Polewka +48 784 035 645
tomasz.polewka@ferro.pl
2.3 Damian Ławniczak +48 668 452 364
damian.lawniczak@ferro.pl
2.5 Mateusz Madej +48 668 451 972
mateusz.madej@ferro.pl
2.6 Artur Wenger +48 784 035 644
artur.wenger@ferro.pl
RKS* Rafał Dolecki +48 784 035 640
rafal.dolecki@ferro.pl
3.1 Janusz Tomaszewski +48 784 035 661
janusz.tomaszewski@ferro.pl
3.2 Jakub Troć +48 784 035 654
jakub.troc@ferro.pl
3.3 Łukasz Lempart +48 784 035 651
lukasz.lempart@ferro.pl
3.4 Marcin Błoch +48 784 035 652
marcin.bloch@ferro.pl
3.5 Sylwester Kozak +48 784 035 690
sylwester.kozak@ferro.pl
3.6 Rafal Kuczmaszewski +48 784 035 660
rafal.kuczmaszewski@ferro.pl
RKS* Mirosław Zatorski +48 784 035 650
miroslaw.zatorski@ferro.pl
4.1 Patryk Dacka +48 784 035 642
patryk.dacka@ferro.pl
4.2 Łukasz Kawalec +48 784 035 665
lukasz.kawalec@ferro.pl
4.3 Kamil Markowski +48 784 035 653
kamil.markowski@ferro.pl
4.4 Radosław Łosiewicz +48 784 035 590
radoslaw.losiewicz@ferro.pl
RKS* Rafał Ryncewicz +48 784 035 685
rafal.ryncewicz@ferro.pl
*) RKS - Regionalny Kierownik Sprzedaży

Regionalni przedstawiciele handlowi