Menu

Proces rekrutacji i selekcji krok po kroku

APLIKACJA KANDYDATA
Zapoznaj się z ofertami pracy oraz aplikuj na interesujące Cię stanowisko pracy, wysyłając aplikację na adres: rekrutacja@ferro.pl lub przez wybrany portal.

SELEKCJA CV
Jest to etap, w którym analizowane są informacje zawarte w CV. Selekcja pozwala ustalić czy profil wybranego kandydata pasuje do oferowanego stanowiska oraz czy jest dopasowany do oczekiwanej przez Nas roli. Podczas tego etapu, rekruter może skontaktować się z Tobą w celu uzupełnienia niezbędnych informacji.

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE REKRUTACYJNE
Jeżeli Twój profil odpowiada naszym oczekiwaniom – skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy do kolejnego etapu rekrutacji. Po rozmowie telefonicznej rekruter wyśle do Ciebie e-mail z potwierdzeniem spotkania, w którym zawarte będą informacje dotyczące szczegółów spotkania.

PRZEBIEG PIERWSZEGO SPOTKANIA REKRUTACYJNEGO
Staramy się, aby rozmowa nie miała charakteru jednostronnego wywiadu, a raczej dwustronnej aktywności, dlatego podczas pierwszego spotkania rekrutacyjnego my rekrutujemy Kandydata, a Kandydat rekrutuje nas, jako potencjalnego pracodawcę. Rozmowa kwalifikacyjna jest narzędziem, które pozwoli nam wyłonić odpowiednie osoby do dalszych etapów rekrutacji, a Kandydatowi – ocenić ofertę oraz markę Ferro, jako przyszłego pracodawcy.

PRZEBIEG KOLEJNYCH SPOTKAŃ REKRUTACYJNYCH
Podczas następnego etapu spotkasz się z bezpośrednim przełożonym lub innymi upoważnionymi osobami, które porozmawiają z Tobą o kwestiach merytorycznych dotyczących pracy na danym stanowisku.

DECYZJA
Każdy kandydat, zapraszany na spotkania rekrutacyjne otrzymuje od nas informacje zwrotne, dlatego o podjęciu decyzji rekruter poinformuje Cię o wyniku rekrutacji w ustalonym terminie.