Menu

Must have 2014

Must have 2014

W tegorocznej edycji plebiscytu must have wśród wyróżnionych projektów znalazła się bateria firmy FERRO – Cassino VerdeLine Plus.

Cassino VerdeLine Plus to elegancka bateria stojąca umywalkowa, o prostej, geometrycznej formie i nachylonej ku umywalce wylewce kontrastującej z kształtem podstawy o przekroju okręgu. 

Cassino VerdeLine Plus należy do linii ekologicznych baterii oszczędzających wodę, a tym samym koszty jej zużycia. Wyposażona została w innowacyjne komponenty umożliwiające ograniczenie zużycia wody o ponad 50%: regulator ceramiczny z ogranicznikiem przepływu i systemem kontroli ciepłej wody i perlator z systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego easy clean, który dodatkowo posiada regulację kierunku strumienia wody.

Plebiscyt must have od czterech lat wskazuje najciekawsze produkty pochodzące od polskich projektantów i producentów. W tegorocznej edycji znalazło się 360 propozycji, spośród których Rada Ekspertów składająca się z przedstawicieli mediów i najważniejszych w kraju ośrodków wzornictwa, wyróżniła 61 projektów.

Must have jest znakiem jakości, którym polskie firmy posługują się w kraju i za granicą, prezentuje dobry polski design, promując tym samym rodzimy biznes oraz projektantów.  Nominowane produkty muszą pochodzić z Polski oraz powinny być dostępne w sprzedaży.