Menu

Metalia 57 - funkcjonalność i nowoczesny design

Metalia 57 to elegancka 12-elementowa kolekcja jednouchwytowych baterii łazienkowych i kuchennych z przeznaczeniem do pomieszczeń małych i średniej wielkości.

Wykonane z wysokiej jakości mosiądzu i pokryte błyszczącym chromem mają subtelniejszą formę niż baterie z kolekcji Metalia 56. Są to modele o zróżnicowanych kształtach i wymiarach, takie jak: dwa rodzaje baterii umywalkowych stojących, baterie wannowe – ścienna i trójotworowa z kaskadowa wylewką, dwa rodzaje baterii podtynkowych – wannowo-natryskowa i natryskowa, bateria natryskowa ścienna, bidetowa i cztery rodzaje baterii zlewozmywakowych – stojące, ścienna i z wyciąganym natryskiem. Płynne, gięte, zaoblone linie, funkcjonalne rozwiązania i najwyższa jakość wykonania sprawiają, że urządzenia te znajdą zastosowanie w każdej łazience i kuchni. Plasują się na średniej półce cenowej.

7-letni okres gwarancji i europejska jakość potwierdzona przyznanymi firmie nagrodami - wyróżnieniem za najlepszy produkt targów Aquatherm Praha oraz Złotym Medalem targów SHK Brno czynią z tej linii wzorniczej niezwykle udany i atrakcyjny produkt.

  • Baterie wymienione w artykule: