Menu

MEDIUM Lider Instalacji 2014

MEDIUM Lider Instalacji 2014

MEDIUM Lider Instalacji 2014

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma FERRO po raz kolejny otrzymała nagrodę w konkursie Medium LIDER INSTALACJI, tym razem w kategorii: Energooszczędność – technologie i produkty.

Wręczenie statuetek odbyło się 8 kwietnia 2014 r. w Centrum Konferencyjnym  Międzynarodowych Targów Poznańskich, na zakończenie II Konferencji Rynku Urządzeń Grzewczych zorganizowanej przez Stowarzyszenie Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych we współpracy z Izbą Gospodarczą Gazownictwa. W imieniu firmy nagrodę odebrał Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Marketingu Zbigniew Gonsior.

Firma otrzymała tę zaszczytną nagrodę za baterie zmniejszające zużycie wody wykonane w nowatorskiej technologii VerdeLine. Baterie należące do kolekcji: Veneto VerdeLine i Genova VerdeLine o maksymalnych przepływach od 4 do 6 litrów wody na minutę, wyposażone zostały w komponenty umożliwiające ponad 50% oszczędność wody i energii. Te ekologiczne baterie zaopatrzono w regulator ceramiczny z ogranicznikiem przepływu i systemem kontroli ciepłej wody oraz perlator z systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego easy clean.

Konkurs organizowany jest przez redakcję specjalistycznego, ogólnopolskiego miesięcznika "Rynek Instalacyjny". Głównym celem Medium LIDER INSTALACJI jest promocja nowoczesnych i oryginalnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, ze szczególnym naciskiem na ich energooszczędność i oddziaływanie na środowisko naturalne. Produkty i rozwiązania oceniane są w pięciu kategoriach: marketing i rozwój rynkowy firmy, energooszczędność, odnawialne źródła energii, ogrzewnictwo, instalacje c.o. i c.w.u., wentylacja i klimatyzacja, woda i kanalizacja.

Ta zaszczytna nagroda cieszy tym bardziej, że przyznana została FERRO już po raz trzeci. W 2010 roku firma zdobyła I nagrodę miesięcznika „Rynek Instalacyjny” w kategorii: Woda i kanalizacja, a w 2012 roku otrzymała nagrodę główną w kategorii: Marketing i rozwój rynkowy firmy. Wyróżnienie  Medium LIDER INSTALACJI potwierdza dążenie firmy do odkrywania i realizacji innowacyjnych rozwiązań technologicznych, których celem jest ochrona środowiska naturalnego.