Menu

MEDIUM Lider Instalacji 2010

Już po raz kolejny Redakcja specjalistycznego, ogólnopolskiego miesięcznika "Rynek Instalacyjny" przyznała nagrody MEDIUM – Lider Instalacji. W 2010 roku do grona laureatów dołączyła firma FERRO S.A. zdobywając I nagrodę miesięcznika w kategorii “woda i kanalizacja” za rączkę natrysku z wyświetlaczem LCD S130. Wręczenie nagród tradycyjnie nastąpiło podczas Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE 2010 w Poznaniu.

Celem konkursu MEDIUM Lider Instalacji, który odbywa się pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury, jest promocja nowoczesnych i oryginalnych rozwiązań technicznych z zakresu branży instalacyjnej. Produkty i rozwiązania oceniane są w pięciu kategoriach: marketing i rozwój rynkowy firmy, klimatyzacja i wentylacja, ciepłownictwo, ogrzewnictwo i energooszczędność, woda i kanalizacja, technologie.

Nagrodzona rączka natrysku z wyświetlaczem LCD S130 jest nowością rynkową, w której zastosowano nowatorską, praktyczną i bezawaryjną technologię wyświetlacza ciekłokrystalicznego. Wyświetlacz umożliwia kontrolę przepływu wody w litrach na minutę, posiada również sygnalizację kolorami informującą o temperaturze przepływającej wody, co chroni przed poparzeniem. To kolejny - po bateriach VerdeLine, termostatycznych i bezdotykowych - krok FERRO w kierunku dbałości o ekonomiczne gospodarowanie wodą.

MEDIUM Lider Instalacji 2010

MEDIUM Lider Instalacji