Menu

Lider Polskiego Biznesu - Diamenty 2011

Lider Polskiego Biznesu - Diamenty 2011

15.06.2011 na Zamku Królewskim w Warszawie podczas Letniej Wielkiej Gali BCC w 20. rocznicę powstania Business Centre Club najlepsi polscy przedsiębiorcy odebrali Diamenty do Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu.

Już po raz drugi Diament do Statuetki Lidera Polskiego Biznesu otrzymała firma FERRO. W roku 2001 odebrała ona Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu, a w 2010 zaś obroniła tytuł i znalazła się wśród laureatów konkursu Lider Polskiego Biznesu - Diamenty 2010. Diamenty przyznane są firmom, które od momentu otrzymania Złotej Statuetki, utrzymały bądź poprawiły swoją pozycję na rynku. W tym roku po raz kolejny FERRO – lider branży sanitarnej i grzewczej na rynku polskim odebrała to zaszczytne wyróżnienie.

Konkurs Lider Polskiego Biznesu – organizowany od 1991 r. przez BCC – składa się z dwóch etapów. W pierwszym Złote Statuetki wręczane są podczas zimowej Wielkiej Gali Liderów. W drugim etapie uczestniczyć mogą zdobywcy Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu, którzy utrzymają swoją pozycję na rynku. Ubiegają się oni o Diament do swojej Złotej Statuetki.

Jury konkursu bierze pod uwagę nie tylko wskaźniki ekonomiczne, ale również, jakość i nowoczesność produktów, poziom inwestycji oraz zaangażowanie w działalność charytatywną i dbałość o środowisko naturalne, a także zaangażowanie w działalność klubową.