Menu

FERRO poszerza asortyment

7 sierpnia 2013

FERRO poszerza asortyment o zestawy BOX z bateriami podtynkowymi oraz baterie do bezciśnieniowych, przepływowych podgrzewaczy wody.

W trosce o podniesienie komfortu użytkowania i estetyki łazienek do najnowszej oferty FERRO dołączyły ostatnio BOXY z bateriami podtynkowymi – jedno i dwufunkcyjnymi. Te praktyczne urządzenia pokryte chromem posiadają głowice ceramiczne oraz regulowaną głębokość montażu. W zestawach znajdziemy do wyboru 4 rodzaje uchwytów i 4 rodzaje kształtów maskownic,  które dają 16 kombinacji baterii jednofunkcyjnej i 16 kombinacji baterii dwufunkcyjnej oraz komplet elementów do montażu. Eleganckie uchwyty baterii pokryte chromem z kolekcji Metalia 56 i 57 oraz Capri i Padwa tworzą atrakcyjne połączenia z owalnymi, kwadratowymi, elipsowymi i trapezowymi formami maskownic. BOXY można w łatwy i szybki sposób oraz co bardzo istotne, dzięki specjalnym zabezpieczeniom, unikając zanieczyszczeń zamontować zarówno do ścian gipsowo-kartonowych jak i murowanych.  Różnorodne, bogate wzornictwo i walory funkcjonalne czynią z zestawów rozwiązania niezwykle estetyczne i praktyczne do każdej nowoczesnej łazienki.

Baterie stojące do bezciśnieniowych, przepływowych podgrzewaczy wody to kolejna nowość FERRO dedykowana użytkownikom tych bardzo popularnych rozwiązań w łazienkach i kuchniach budynków użyteczności publicznej (restauracje, mała gastronomia, ośrodki zdrowia, etc.). Baterie z kolekcji Metalia 55 umywalkowa i zlewozmywakowa posiadają:  regulatory ceramiczne f40, regulatory strumienia M24x1, obrotowe wylewki i przyłącza elastyczne. Obydwie wersje charakteryzują się prostym wzornictwem i są pokryte chromowaną powłoką.

  • Fotografie produktów wymienionych w artykule: