Menu

Start / Kontakt /

Regionalni przedstawiciele handlowi

Regionalni przedstawiciele handlowi


Region Subregion Przedstawiciel Telefon Email
1 1.1 Janusz Kiwior +48 784 035 632 janusz.kiwior@ferro.pl
1 1.2 Michał Ziobrowski +48 668 452 092 michal.ziobrowski@ferro.pl
1 1.3 Dawid Ćwiek +48 784 035 675 dawid.cwiek@ferro.pl
1 1.4 Robert Kostrzewa +48 784 035 635 robert.kostrzewa@ferro.pl
1 1.5 Andrzej Pająk +48 668 452 296 andrzej.pajak@ferro.pl
1 1.6 Michał Bodanko +48 668 452 314 michal.bodanko@ferro.pl
1 RKS* Krzysztof Lisiecki +48 784 035 633 krzysztof.lisiecki@ferro.pl
2 2.1 Michał Bodnar +48 668 452 016 michal.bodnar@ferro.pl
2 2.2 Tomasz Polewka +48 784 035 645 tomasz.polewka@ferro.pl
2 2.3 Natalia Domżalska +48 784 035 642 natalia.domzalska@ferro.pl
2 2.4 Łukasz Kawalec +48 784 035 665 lukasz.kawalec@ferro.pl
2 2.5 Mateusz Madej +48 668 451 972 mateusz.madej@ferro.pl
2 2.6 Artur Wenger +48 784 035 644 artur.wenger@ferro.pl
2 RKS* Rafał Dolecki +48 784 035 640 rafal.dolecki@ferro.pl
3 3.1 +48 784 035 661
3 3.2 Daniel Radzikowski +48 784 035 654 daniel.radzikowski@ferro.pl
3 3.3 Mariusz Miłosek +48 784 035 651 mariusz.milosek@ferro.pl
3 3.4 Marcin Błoch +48 784 035 652 marcin.bloch@ferro.pl
3 3.5 Kamil Markowski +48 784 035 653 kamil.markowski@ferro.pl
3 3.6 Rafal Kuczmaszewski +48 784 035 660 rafal.kuczmaszewski@ferro.pl
3 RKS* Mirosław Zatorski +48 784 035 650 miroslaw.zatorski@ferro.pl
*) RKS - Regionalny Kierownik Sprzedaży