Menu

Start / Centrum prasowe / Materiały prasowe /

Podtynkowe zestawy natryskowe

Jeśli myślimy o generalnym remoncie naszej łazienki, bądź planujemy nową inwestycję, dlaczego nie pokusić się o rozwiązania optymalne, a przy tym nowoczesne, wygodne i estetyczne?

Jednym z takich rozwiązań jest zastosowanie zestawów natryskowych do montażu podtynkowego, w którym rączkę natrysku montuje się zazwyczaj na stałej wysokości. Wszystkie elementy podłączeniowe zostają ukryte w ścianie, której dekoracją staje się ciekawa forma baterii podtynkowej i zestaw natryskowy ścienny, sufitowy lub boczny z odpowiednio dobraną głowicą.

Najnowsze propozycje zestawów natryskowych FERRO to wielofunkcyjne natryski z regulowanym przepływem strumienia wody oraz ciekawe wzorniczo deszczownie o imponujących rozmiarach głowic – od 200 do 220 mm średnicy. Te parametry sprawiają, że użytkownik spragniony kąpieli może wziąć prysznic w prawdziwych strugach deszczu.

Wszystkie zestawy posiadają system szybkiego usuwania kamienia wapiennego „easy clean”. Pokryte lśniącym chromem, tworzą wraz z odpowiednio dobranymi bateriami natryskowymi kompletną, funkcjonalną i estetyczną całość.