Menu

Start / Aktualności / Archiwum 2014 /

FERRO.pl w technologii RWD!

Responsive Design

2 września 2014

Z przyjemnością informujemy, że od września nasza strona internetowa http://www.ferro.pl może być przeglądana w technologii Responsive Web Design na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony, tablety, laptopy oraz na komputerach stacjonarnych.

Wdrożenie serwisu w technologii RWD podyktowane jest dynamicznie rosnącym wykorzystaniem urządzeń mobilnych do przeglądania zasobów Internetu.

Technologia RWD sprawia, że układ i wygląd serwisu dostosowuje się do wielkości ekranu urządzenia, na którym serwis jest przeglądany. Dzięki temu każda strona serwisu jest czytelna i przejrzysta niezależnie od rozdzielczości i rozmiarów ekranu.

Uruchomienie serwisu w technologii RWD ułatwia dostęp do informacji opublikowanych na www firmy, przez maksymalne rozszerzenie katalogu urządzeń, na których serwis ferro.pl może być przeglądany.

Nowością, która pojawiła się na stronie internetowej firmy są interaktywne aranżacje wnętrz łazienek i kuchni, gdzie bezpośrednio na fotografiach wnętrz można zobaczyć informacje o produktach FERRO wykorzystanych w aranżowanych wnętrzach.