Menu

Start / Kontakt /

Dział Sprzedaży

Czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00

Katarzyna Lelek - Sekretariat
tel.: +48 12 256 21 00, email: katarzyna.lelek@ferro.pl

Danuta Libucha - Spedycja
tel.: +48 12 256 21 61, email: danuta.libucha@ferro.pl

 

Obsługa zamówień hurt:

zamowienia@ferro.pl - komunikacja w sprawie zamówień

info@ferro.pl - zapytania ofertowe

Lucyna Suder - województwa: lubelskie, podkarpackie, małopolskie
tel.: +48 12 256 21 12, email: lucyna.suder@ferro.pl

Agnieszka Kolegowicz - województwa: opolskie, dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie
tel.: +48 12 256 21 11, email: agnieszka.kolegowicz@ferro.pl

Maciej Szyszka - województwa: łódzkie, śląskie, świętokrzyskie, wielkopolskie
tel.: +48 12 256 21 15, email: maciej.szyszka@ferro.pl

Małgorzata Jurczak - województwa: mazowieckie
tel.: +48 12 256 21 17, email: malgorzata.jurczak@ferro.pl

Joanna Kuczera-Gajda - województwa: kujawsko - pomorskie, warmińsko - mazurskie, pomorskie, podlaskie
tel.: +48 12 256 21 13, email: joanna.gajda@ferro.pl

 

Obsługa zamówień markety:

Małgorzata Kuc
tel.: +48 12 256 21 16, email: malgorzata.kuc@ferro.pl

Małgorzata Jurczak
tel.: +48 12 256 21 17, email: malgorzata.jurczak@ferro.pl

 

Sprzedaż wewnątrzgrupowa:

Maciej Sieprawski
tel.: +48 12 256 21 63, email: maciej.sieprawski@ferro.pl

Aleksandra Dudek
tel.: +48 12 256 21 92, email: aleksandra.dudek@ferro.pl

Anna Loranty-Gębuś - Kierownik Działu Sprzedaży
tel.: +48 12 256 21 14, +48 784 035 699, email: anna.loranty@ferro.pl